Chacara Pedacinho Do Ceu Villa
A Chacara Pedacinho Do Ceu Villa Socorro legfeljebb 14 vendég számára alkalmas, és privát parkolóval rendelkezik.
A Biblioteca Municipal de Socorro Profa Esther de Camargo Toledo Teixeira hozzávetőlegesen egy 15 perces autóútra, a Maria-fumaca da Estrada de Ferro Mogyana pedig 6 km-re helyezkedik el a nyaralótól.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Chacara Pedacinho Do Ceu Villa kínálatából?
Igen, a Chacara Pedacinho Do Ceu Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Mekkora a Chacara Pedacinho Do Ceu Villa befogadóképessége?
A Chacara Pedacinho Do Ceu Villa akár 14 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A szálláshely kínál konyhai felszereltséget?
A szálláshely felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Chacara Pedacinho Do Ceu Villa területén tartózkodunk?
Socorro nevezetességei közé tartozik a Dr. João Batista Gomes Ferraz Helytörténeti Múzeum és a Biblioteca Municipal de Socorro Profa Esther de Camargo Toledo Teixeira, amelyek 6 km-re, illetve 7 km-re találhatók a Chacara Pedacinho Do Ceu Villa területétől. Ezenkívül a Maria-fumaca da Estrada de Ferro Mogyana (7 km) szintén ajánlott a látogatásra.